Cenník 2022

30.12.2022 18:28
Pôsobím vo firme Klimon spol. s r. o., ktorú vybudovali moji rodičia. Sme platcovia dph.
 

2022

 

Svadobné fotografovanie:

 
Od roku 2022 zvyšujem cenník. Klientom, ktorí prekladali svadbu, platia dohodnuté ceny.

 

1. Celý svadobný deň. Od príprav. Účes, líčenie, obliekanie, vrátane odobierky (ak je),  portrétne párové fotografie (môžu byť aj v iný deň), obrad, gratulácie, skupinové fotky hostí s mladomanželmi, spoločná fotka, hostina, až do neskorej noci, (do kedy ma chcú, alebo do kedy je zábava a čo fotiť, často krát chodím domov prvým ranným autobusom, vlakom).

Fotografie v originál veľkostiach a zmenšené na web, odovzdané na usb, v drevenej krabičke, 80 vytlačených fotografii (13x18 cm).
 

666 eur + 20% dph = 800 eur.

 

2. Bez príprav. Portrétne fotenie (môže byť aj v iný deň), obrad, gratulácie, skupinové fotky hostí s mladomanželmi, spoločná fotka hostí,

hostina, do neskorej noci (do kedy ma chcú, najčastejšie sa fotí cca do 1:00 v noci).

Fotografie v originál veľkostiach a zmenšené na web, odovzdané na usb, v drevenej krabičke, 50 vytlačených fotografii (13x18 cm).

600 eur + 20% dph = 720 eur.

 

3. Obrad, hostina. Od príchodu hostí na obrad, do noci (do kedy ma chcú, alebo do kedy je zábava a čo fotiť).

Obrad, gratulácie, skupinové fotky hostí s mladomanželmi, spoločná fotka hostí, hostina. Neobsahuje portrétne fotenie páru (s ním je to balíček 2.), lebo niektorí si želajú nafotiť svadbu reportážne na pamiatku a nepotrebujú pózujúce fotky seba niekde v parku.

Fotografie v originál veľkostiach a zmenšené na web, odovzdané na usb, v drevenej krabičke, 30 vytlačených fotografii (13x18 cm).

555 eur + 20% dph = 666 eur.

 

4. Portrétne fotenie, obrad. Portrétne párové fotenie (môže byť aj v iný deň), obrad, gratulácie, spoločná fotka a fotografie hostí s mladomanželmi. 

Fotografie v originál veľkostiach a zmenšené na web, odovzdané online.

333 eur + 20% dph = 400 eur.

 

5. Obrad. Od príchodu hostí na obrad, obrad, gratulácie, spoločná fotka a fotografie hostí s mladomanželmi.

Fotografie v originál veľkostiach a zmenšené na web, odovzdané online.

250 eur + 20% dph = 300 eur. 

 

Ak máte špeciálnu požiadavku, napríklad fotiť len do prvého tanca, tak sa dohodneme. Takéto fotenie som mala asi len raz, preto ho nemám bežne v balíčkoch. 

 

Odovzdanie fotografii: Fotografie odovzdávam približne mesiac od svadby (v letnej sezóne to môže trvať dlhšie).
Najprv pošlem fotky zmenšené na web cez google disk, aby ste si pozreli. 

Pri balíčkoch 1, 2, 3, dostanete drevenú krabičku, v ktorej bude usb kľúč, s originál veľkosťami fotografii a aj zmenšenými na web a niekoľko vytlačených fotografii vo formáte 13x18 cm, ktoré si môžte vybrať podľa seba. 

Pri balíčkoch 4 a 5, odovzdávam fotografie online (google disk), zmenšené na web, aj originál veľkosti.

Info k foteniu: Väčšina párov si na pózujúce fotografovanie vyberú miesto sami, niečo čo majú radi, fotila som aj v menšom kine, kaviarni, botanickej záhrade, alebo iba v prírode, poprípade kaštieli, kúsok od miesta konania svadby. Niektorí si na to vyčlenia dve, alebo tri hodiny a chcú sa fotiť pred obradom. Niektorí nepotrebujú veľa fotografii a iba na pár minút odbehneme pred krájaním torty z hostiny, lebo už sú svoji, v kľude a bez stresov. 
Ale môžeme fotografovať aj v iný, ako svadobný deň. 
Svadbu fotografujem hlavne reportážnym spôsobom, teda nedirigujem ľudí,  pokiaľ sa nejedná o pózujúce fotografie, či už samotného páru, alebo fotenia s hosťami. 
Fotografujem to, čo sa počas dňa deje (od kedy a do kedy, závisí od zvoleného balíčka), ak je vtedy aj odobierka, tak aj ju a ak fotím aj hostinu, tak do kedy ma chcú, alebo do kedy je zábava, niekedy až do svitania.
Nemám síce auto (od malička bývam v centre BA, je tu problém s parkovaním a nemať auto je aj ekologickejšie :) ), ale nerobí mi problém vycestovať z Bratislavy vlakom, autobusom, aj do iného mesta. Cez deň aj tak rada jazdím s párom, dá sa tak viac zblížiť a menej sa potom hanbia pri fotení, alebo ak je autobus pre hostí, idem ním, lebo aj tam sa dajú spraviť zaujímavé fotky.
 
Pre viac otázok a voľné termíny ma kontaktujte na info@werdza.sk.
 

 

Tehotenské, rodinné, rande, fotografie:

 
Fotografuje sa približne 1-2 hodiny ( pri rodinách s menšími deťmi to trvá dlhšie, žijú si svoj svet a nechce sa im moc pózovať :D ). Miesto na fotenie si väčšinou rodinka vyberá sama, buď niekde v parku, prírode, poprípade v interiéri, alebo v pohodlí u nich doma. Fotografie zmenšené na web, aj v originál veľkostiach posielam cez internet. Počet odovzdaných fotografii môže byť aj 50. Fotografie, ktoré sa mi hodia do čiernobiela odovzdávam aj vo farbe. 
 
100 eur + 20% dph = 120 eur.
 

 

Krstiny:

1. Krstenie bábätka, dieťatka v kostole, alebo prijatie za bratislavčana, petržalčana... 
Reportážne fotografovanie akcie od príchodu rodiny až po odchod, pózujúce fotografie s dieťatkom...
 
100 eur + 20% dph = 120 eur.
 
2. Krstiny + fotografovanie hostiny. 
150 eur + 20% dph = 180 eur.

 

 

Podujatie, event, večierok, oslava (aj rodinná). Fotografovanie v nákupnom centre pre predajňu, vernisáž výstavy...:

 
Napríklad zavedenie novej kolekcie v predajni, otvorenie predajne, kde je aj dj, hostesky, moderátor, súťaže a podobne. Alebo vernisáž výstavy, firemný večierok, vystúpenie,  rodinná oslava, iný event.
Okrem reportážneho fotenia akcie, fotím, čo mi poviete. Ak chcete, tak aj skupinovky, pózujúce fotky..., pri rodinných oslavách aj rodinné fotky, ak si ich prajete.
 
Hodina 50 eur +  20% dph = 60 eur, najmenej 2 hodiny.
    

 

Promo fotografie, nie len pre kapely:

( Alebo aj promo pre niekoho na web, fotenie pri práci a podobne. )
 
Miesto si väčšinou vyberá kapela sama. 
Približne 10 fotiek kapely, plus fotky každého člena. 
 
Do 20 fotiek.
150 eur + 20% dph = 180 eur.
 
20 a viac fotiek.
200 eur + 20% dph = 240 eur
 
 
Ak niečo nemám v cenníku, dohodneme sa.
 
Pri koncertoch, záleží od toho, či chce fotografie iba 1 kapela, alebo mám fotiť celý večer. Poprípade, či si ma objedná na nafotografovanie klub, alebo organizátor akcie a či to má byť len jednorazové fotenie, alebo ma zavolajú na viac akcii. Pri orchestri, či mám aj generálku fotiť... 
Pre informácie o cene píšte na info@werdza.sk, alebo sms 0903759786, poprípade správu na FB page Werdza photography (radšej mám najprv písomnú komunikáciu, ay som mala o všetkom prehľad aj neskôr).
 

 

Iné fotografovanie, alebo kúpa fotografie z portfólia:

 
Dohodneme sa mailom, info@werdza.sk.
https://www.facebook.com/?ref=home#!/pages/Werdza-photography/183827356902?ref=ts

Fotograf, fotografka, koncertná fotografia, fotoreportáže, svadby, fotografie na stenu, svadobnaý fotograf, svadobná fotografka, fotograf na svadbu...