Cenník

Pôsobím vo firme Klimon spol. s r. o., ktorú vybudovali moji rodičia. Sme platcovia dph.
 

 

Svadobné fotografovanie:

 

1. Celý svadobný deň. Od účesu, líčenia, vrátane párových fotografii, obradu, hostiny až do neskorej noci, (do kedy ma chcú, alebo do kedy je zábava a čo fotiť, často krát chodím domov ranným autobusom, vlakom). 

600 eur + 20% dph = 720 eur.

 

2. Bez príprav. Portrétne fotenie, obrad, hostina, do neskorej noci (do kedy ma chcú, alebo do kedy je zábava a čo fotiť).

555 eur + 20% dph = 666 eur.

 

3. Obrad, hostina, do noci (do kedy ma chcú, alebo do kedy je zábava a čo fotiť).

450 eur + 20% dph = 540 eur.

 

4. Portrétne fotenie, obrad, gratulácie, spoločná fotka a fotografie hostí s mladomanželmi. 

300 eur + 20% dph = 360 eur.

 

5. Obrad, gratulácie, spoločná fotka a fotografie hostí s mladomanželmi.

200 eur + 20% dph = 240 eur.

 

Odovzdanie fotografii: Fotografie odovzdávam približne mesiac od svadby (v letnej sezóne to môže trvať dlhšie).
Najprv pošlem fotky zmenšené na web cez google disk, aby ste si pozreli. 

Pri balíčkoch 1, 2, 3, dostanete drevenú krabičku, v ktorej bude usb kľúč, s originál veľkosťami fotografii a aj zmenšenými na web a 50 vytlačených fotografii. 

Pri balíčkoch 4 a 5, odovzdávam fotografie online (google disk), zmenšené na web, aj originál veľkosti.

Info k foteniu: Väčšina párov si na pózujúce fotografovanie vyberú miesto sami, niečo čo majú radi, fotila som aj v menšom kine, kaviarni, medickej záhrade, alebo iba v prírode, poprípade kaštieli, kúsok od miesta konania svadby. Niektorí si na to vyčlenia dve, alebo tri hodiny a chcú sa fotiť pred obradom. Niektorí nepotrebujú veľa fotografii a iba na pár minút odbehneme pred krájaním torty z hostiny, lebo už sú svoji, v kľude a bez stresov. 
Ale môžeme fotografovať aj v iný, ako svadobný deň. 
Svadbu fotografujem hlavne reportážnym spôsobom, teda nedirigujem ľudí,  pokiaľ sa nejedná o pózujúce fotografie, či už samotného páru, alebo fotenia s hosťami. 
Fotografujem to, čo sa počas dňa deje (od kedy a do kedy, závisí od zvoleného balíčka), ak je vtedy aj odobierka, tak aj ju a ak fotím aj hostinu, tak do kedy ma chcú, alebo do kedy je zábava, niekedy až do rána.
Nemám síce auto (od malička bývam v centre BA, je tu problém s parkovaním a nemať auto je aj ekologickejšie :) ), ale nerobí mi problém vycestovať z Bratislavy vlakom, autobusom, aj do iného mesta. Cez deň aj tak rada jazdím s párom, dá sa tak viac zblížiť a menej sa potom hanbia pri fotení, alebo ak je autobus pre hostí, idem ním, lebo aj tam sa dajú spraviť zaujímavé fotky.
 
Pre viac otázok a voľné termíny ma kontaktujte na info@werdza.sk.
 

 

Tehotenské, rodinné fotografie:

 
Fotografuje sa približne 1-3 hodiny ( pri rodinách s menšími deťmi to trvá dlhšie, žijú si svoj svet a nechce sa im moc pózovať :D ). Miesto na fotenie si väčšinou rodinka vyberá sama, buď niekde v parku, prírode, poprípade v interiéri, alebo v pohodlí u nich doma. Fotografie zmenšené na web, aj v originál veľkostiach posielam cez internet. Počet odovzdaných fotografii môže byť 50-100. Fotografie, ktoré sa mi hodia do čiernobiela odovzdávam aj vo farbe. 
 
100 eur + 20% dph = 120 eur.
 

Krstiny:

1. Krstenie bábätka, dieťatka v kostole, alebo prijatie za bratislavčana, petržalčana... 
Reportážne fotografovanie akcie od príchodu rodiny až po odchod, pózujúce fotografie s dieťatkom...
 
100 eur + 20% dph = 120 eur.
 
2. Krstiny + fotografovanie hostiny. 
150 eur + 20% dph = 180 eur.

 

 

Fotografovanie v nákupnom centre, pre predajňu, vernisáž výstavy...:

 
Približne 3 hodiny fotografovania. Napríklad zavedenia novej kolekcie v predajni, otvorenie predajne, kde je aj dj, hostesky, moderátor, súťaže a podobne. Alebo vernisáž výstavy, iný event, ktorý trvá cca 3 hodiny.
 
100 eur + 20% dph = 120 eur.
 

 

Promo fotografie pre kapely:

 
Miesto si väčšinou vyberá kapela sama. Približne 10 fotiek kapely, plus fotky každého člena. 
 
150 eur + 20% dph = 180 eur.
 

 

Fotografovanie koncertu, párty, eventu, firemnej akcie, narodenín...:

 
Záleží od toho, či chce fotografie iba 1 kapela, alebo mám fotiť celý večer. Poprípade, či si ma objedná na nafotografovanie klub, alebo organizátor akcie a či to má byť len jednorazové fotenie, alebo ma zavolajú na viac akcii. Pri orchestri, či mám aj generálku fotiť. Koľko hodín trvá event, akcia, oslava... Pre informácie o cene píšte na info@werdza.sk, alebo sms 0903759786, poprípade správu na FB page Werdza photography (radšej mám najprv písomnú komunikáciu, ay som mala o všetkom prehľad aj neskôr).
 

 

Iné fotografovanie, alebo kúpa fotografie z portfólia:

 
Dohodneme sa mailom, info@werdza.sk.
 
 

 

Fotograf, fotografka, koncertná fotografia, fotoreportáže, svadby, fotografie na stenu, svadobnaý fotograf, svadobná fotografka, fotograf na svadbu...