Cenník

Pôsobím vo firme Klimon spol. s r. o., ktorú vybudovali moji rodičia. Sme platcovia dph, takže k uvedeným cenám je potrebné ešte prirátať 20% dph.
 

Svadobné fotografovanie:

1. Celý svadobný deň od ranného účesu, líčenia, vrátane párových fotografii, obradu, hostiny až do neskorej noci, niekedy do rána. 500eur + dph.

2. Bez príprav. Portrétne fotenie, obrad, hostina do noci, niekedy do ranných hodín. 400 eur + dph.

3. Obrad, hostina do noci, niekedy do ranných hodín, poprípade pár pózujúcich foto páru, keď sa odbehne na chvíľu z hostiny. 300 eur + dph.

4. Portrétne fotenie, obrad, gratulácie, spoločná fotka a fotografie hostí s mladomanželmi. 200 eur + dph.

Dostanete drevenú krabičku, v ktorej bude usb kľúč s originál veľkosťami fotografii a aj zmenšenými na web. Plus niekoľko vytlačených fotografii. :)

Ak by ste mali záujem aj o fotoalbum, alebo tlač fotografie na veľký formát, tak za cenu tlače, poštovného, dám vyrobiť.

Info k foteniu: Väčšina párov si na pózujúce fotografovanie vyberú miesto sami, niečo čo majú radi (fotila som aj v menšom kine), alebo iba v prírode, poprípade kaštieli, kúsok od miesta konania svadby. Niektorí si na to vyčlenia dve, alebo tri hodiny a chcú sa fotiť pred obradom. Niektorí nepotrebujú veľa fotografii a iba na chvíľu odbehneme pred krájaním torty z hostiny, lebo už sú svoji, v kľude a bez stresov. Ale môžeme fotografovať aj v iný, ako svadobný deň. Nemám síce auto, ale nerobí mi problém vycestovať z Bratislavy vlakom, autobusom, aj do iného mesta a objednať si tam ubytovanie. Cez deň aj tak rada jazdím s párom, alebo ak je autobus pre hostí, lebo aj tam sa dajú spraviť zaujímavé fotky. Fotografie odovzdávam približne mesiac od svadby (v letnej sezóne to môže trvať dlhšie).  Pre viac otázok a voľné termíny ma kontaktujte na info@werdza.sk.
 

 

Tehotenské, rodinné fotografie:

80 eur + dph, fotografuje sa približne 2 hodiny niekde v parku, alebo inom mieste, poprípade v interiéri, alebo v domácom prostredí. Fotografie zmenšené na web, aj v originál veľkostiach posielam cez internet, alebo odovzdám na usb kľúči.

 

 

Fotografovanie v nákupnom centre, pre predajňu:

Pol dňové fotografovanie. Napríklad zavedenia novej kolekcie, otvorenie predajne, kde je aj dj, hostesky, moderátor, súťaže a podobne. 100 eur + dph
 

 

Promo fotografie pre kapely:

Miesto si väčšinou vyberá kapela sama. Približne 10 fotiek kapely, plus fotky každého člena. 150 eur + dph.
 

 

Fotografovanie koncertu, párty, eventu, firemnej akcie...:

Záleží od toho, či chce fotografie iba 1 kapela, alebo mám fotiť celý večer. Poprípade, či si ma objedná na nafotografovanie klub, alebo organizátor akcie. Pri orchestri, či mám aj generálku fotiť. Koľko hodín trvá event, akcia... Pre informácie o cene píšte na info@werdza.sk.
 

 

Iné fotografovanie, alebo kúpa fotografie z portfólia:

Dohodneme sa mailom, info@werdza.sk.
 
 

 

Koncertná fotografia, fotoreportáže, svadby, fotografie na stenu...