Cenník 2023 v článku

Cenník 2024

Milí klienti, už u mňa platia ceny bez dph, mám živnosť. Predtým som bola súčasť rodinnej firmy Klimon spol. s r. o., ktorú vytvorili moji rodičia a boli sme platcovia dph.

Klienti, ktorí si rezervovali termín v 2023, tak im platia dohodnuté ceny  z cenníku 2023

 

Svadba

1. Celý svadobný deň. Od príprav. Účes, líčenie, obliekanie, vrátane odobierky (ak je),  portrétne párové fotografie (môžu byť aj v iný deň), obrad, gratulácie, skupinové fotky hostí s mladomanželmi, spoločná fotka, hostina, až do neskorej noci, (do kedy ma chcú, alebo do kedy je zábava a čo fotiť, často krát chodím domov prvým ranným autobusom, vlakom).

Fotografie v originál veľkostiach a zmenšené na web, odovzdané na usb, v drevenej krabičke, 100 vytlačených fotografii (13x18 cm).

 999 eur 

 

2. Bez príprav. Portrétne fotenie (môže byť aj v iný deň), obrad, gratulácie, skupinové fotky hostí s mladomanželmi, spoločná fotka hostí,

hostina, do neskorej noci (najčastejšie sa fotí cca do 1:00 v noci, aby mali mladomanželia na fotkách aj popolnočné oblečenie, ak sa prezliekajú).

Fotografie v originál veľkostiach a zmenšené na web, odovzdané na usb, v drevenej krabičke, 80 vytlačených fotografii (13x18 cm).

888 eur 

 

3. Obrad, hostina. Od príchodu hostí na obrad, do noci.

Obrad, gratulácie, skupinové fotky hostí s mladomanželmi, spoločná fotka hostí, hostina. Neobsahuje portrétne fotenie páru (s ním je to balíček 2.), lebo niektorí si želajú nafotiť svadbu reportážne na pamiatku a nepotrebujú pózujúce fotky seba niekde v parku.

Fotografie v originál veľkostiach a zmenšené na web, odovzdané na usb, v drevenej krabičke, 50 vytlačených fotografii (13x18 cm).

777 eur

 

4. Portrétne fotenie, obrad, hostina začiatok, prvý tanec. 

Niekomu stačí mať zvečnenú hostinu len  po koniec prvého tanca.

Portrétne párové fotenie (môže byť aj v iný deň), obrad, gratulácie, spoločná fotka a fotografie hostí s mladomanželmi. 

Rozbíjanie taniera, prípitok, kŕmenie polievkou, prvý tanec a rodičovský tanec (alebo teda, aké tradície budete mať). Krájanie torty, ak sa koná pred prvým tancom, alebo tesne po ňom. 

Fotografie v originál veľkostiach a zmenšené na web, odovzdané online cez google drive.

555 eur

 

5. Portrétne fotenie, obrad. Portrétne párové fotenie (môže byť aj v iný deň), obrad, gratulácie, spoločná fotka a fotografie hostí s mladomanželmi. 

Fotografie v originál veľkostiach a zmenšené na web, odovzdané online. Pred Vianocami ho ponúkam za zvýhodnenú cenu.

333 eur

 

6. Obrad. Od príchodu hostí na obrad, obrad, gratulácie, spoločná fotka a fotografie hostí s mladomanželmi.

Fotografie v originál veľkostiach a zmenšené na web, odovzdané online.

222 eur

 

Ak máte špeciálnu požiadavku, tak sa dohodneme.

 

Odovzdanie fotografii: Fotografie odovzdávam približne mesiac od svadby (v letnej sezóne to môže trvať dlhšie).
Najprv pošlem fotky zmenšené na web cez google disk, aby ste si pozreli. 

Pri balíčkoch 1, 2, 3, dostanete drevenú krabičku, v ktorej bude usb kľúč, s originál veľkosťami fotografii a aj zmenšenými na web a niekoľko vytlačených fotografii vo formáte 13x18 cm, ktoré si môžte vybrať podľa seba. 

Pri balíčkoch 4, 5, 6,  odovzdávam fotografie online (google disk), zmenšené na web, aj originál veľkosti.

Info k foteniu: Väčšina párov si na pózujúce fotografovanie vyberú miesto sami, niečo čo majú radi, fotila som aj v menšom kine, kaviarni, botanickej záhrade, alebo iba v prírode, poprípade na dvore, kde sa koná hostina, alebo sa odbehne niekam kúsok od miesta konania svadby, kaštiel, hrad.... Niektorí si na to vyčlenia dve, alebo tri hodiny a chcú sa fotiť pred obradom. Niektorí nepotrebujú veľa fotografii a iba na pár minút odbehneme pred krájaním torty z hostiny, lebo už sú svoji, v kľude a bez stresov. 
Ale môžeme fotografovať aj v iný, ako svadobný deň. 
Svadbu fotografujem hlavne reportážnym spôsobom, teda nedirigujem ľudí,  pokiaľ sa nejedná o pózujúce fotografie, či už samotného páru, alebo fotenia s hosťami. 
Fotografujem to, čo sa počas dňa deje (od kedy a do kedy, závisí od zvoleného balíčka), ak je vtedy aj odobierka, tak aj ju a ak fotím aj hostinu, tak do kedy ma chcú, alebo do kedy je zábava, niekedy až do svitania.
Nemám síce auto (od malička bývam v centre BA, je tu problém s parkovaním a nemať auto je aj ekologickejšie :) ), ale nerobí mi problém vycestovať z Bratislavy vlakom, autobusom, aj do iného mesta. Cez deň aj tak rada jazdím s párom, dá sa tak viac zblížiť a menej sa potom hanbia pri fotení, alebo ak je autobus pre hostí, idem ním, lebo aj tam sa dajú spraviť zaujímavé fotky.
 
Pre viac otázok a voľné termíny ma kontaktujte na info@werdza.sk.
 

 

 

 

Rande, tehotenské, rodinné fotenie, (môže byť aj s domácim zvieratkom). Fotenie osoby (profilovky, biznis portréty):

 

Fotografuje sa približne 1-2 hodiny ( pri rodinách s menšími deťmi to trvá dlhšie, žijú si svoj svet a nechce sa im moc pózovať :D ). Miesto na fotenie si väčšinou rodinka vyberá sama, buď niekde v parku, prírode, poprípade v interiéri, alebo v pohodlí u nich doma. Fotografie zmenšené na web, aj v originál veľkostiach posielam cez internet. Počet odovzdaných fotografii môže byť aj 50. Fotografie, ktoré sa mi hodia do čiernobiela odovzdávam aj vo farbe. 

Môžete si kúpiť aj poukaz na fotenie, vhodný aj ako darček. Pred Vianocami ho mám za zvýhodnenú cenu.

 
166 eur

 

 

 

Krstiny:

 
1. Krstenie bábätka, dieťatka v kostole, alebo prijatie za bratislavčana, petržalčana... 
Reportážne fotografovanie akcie od príchodu rodiny až po odchod, pózujúce fotografie s dieťatkom...
111 eur 
2. Krstiny + fotografovanie hostiny (hostina cca 2 hodiny). 
222 eur 
 
 
 

 

Podujatie, event, večierok, oslava (aj rodinná). Fotografovanie v nákupnom centre pre predajňu, vernisáž výstavy...:

 
Napríklad zavedenie novej kolekcie v predajni, otvorenie predajne, kde je aj dj, hostesky, moderátor, súťaže a podobne. Alebo vernisáž výstavy, firemný večierok, vystúpenie,  rodinná oslava, iný event.
Okrem reportážneho fotenia akcie, fotím, čo mi poviete. Ak chcete, tak aj skupinovky, pózujúce fotky.... Pri rodinných oslavách, okrem momentiek a atmosféry,  aj pózujúce rodinné fotky, ak si ich prajete.
 
Hodina 77 eur. Minimálne 2 hodiny (Zmenené v máji, dovtedy bola hodina 66 eur a klienti, ktorí si dohodli termín pred zmenou, platí im stará cena).
 

Vystúpenie (hudobné, tanečné, divadelné). Koncert orchestra.

 
Veľmi rada fotím aj takéto akcie, koncerty. Niekedy si želajú fotografovať aj generálku.
 
Hodina 77 eur. Minimálne 2 hodiny.
Často krát si želajú fotografie odovzdané aj vo farbe, aj v čiernobielej. Tak majú priečinok BW, Color a v nich aj zmenšené na web, aj originál veľkosti.

 

Koncert v hudobnom klube, párty v klube s djom.

 
Koncerty fotím cca od roku 2009, kedy som sa učila s digitálnou zrkadlovkou. Za tie roky v hudobnej brandži, hlavne  "garážových" kapiel a ich koncertoch v menších hudobných kluboch viem, že tieto akcie sú nízkonákladové. Preto ma veľmi teší, keď si ma kapely, organizátori akcie, zavolajú zvečniť im podujatie fotoaparátom. Fotenie zahŕňa fotografie všetkých zúčastnených interpretov (najčastejšie hrávajú 3-4 kapely, alebo dj sety), momentky hostí, pózujúce fotky... Fotoreport odovzdávam online do 2-3 dní. A ešte dodám poznámku, najlepšie je, ak je to akcia bez laserov v svietení, lebo môžu zničiť čip fotoaparátu, čo sa mi stalo na jednej svadbe, kde mal dj medzi svetlami aj laser.
111 eur 
 
Festivalový deň, aj jednodňové festivaly s viac interpretmi, ako len večerný koncert, akcia.
222 eur
    

 

 

Promo fotografie, nie len pre kapely:

 
( Alebo aj promo pre niekoho na jeho web, fotenie pri práci a podobne. )
 
Pri hudobných kapelách, miesto si väčšinou vyberajú sami.. 
Približne 10 fotiek kapely, plus fotky každého člena. 
Pri fotení proma osoby, aj pózujúce fotografie danej osoby a aj fotky pri práci (napríklad som takto fotila promo fotografie pre maséra).
 
Do 20 fotografii.
222 eur 
 
20 a viac fotiek.
333 eur 
 

 

 

Fotografovanie nehnuteľnosti, bytu na predaj, prenájom, Air bnb, fotografie priestoru...

 
Nafotila som niekoľko bytov, domov, ktoré išli na predaj, prenájom, Air bnb, alebo fotografgrafie ovocného sadu s budovou, ktorá mala slúžiť aj ako objekt na prenájom na rôzne udalosti. A upravila som niekoľko fotení nehnuteľností pre realitnú kanceláriu. Fotografie v inzeráte, alebo na Air bnb, Bookingu, na webe, určite vyzerajú krajšie a pútavejšie, nafotené fotografom, ako len fotky fotené mobilom. 
Mimo BA, k cene + cestovné náklady.
 
200 eur
 

 

 

Individuálny fotokurz

 
Kto má záujem sa naučiť fotografovať, môže si so mnou dohodnúť stretnutie, stretnutia. Pre úplných začiatočníkov vysvetlím základy fotografovania niekde v kaviarni, prinesiem aj vytlačené poznámky, alebo ich aj prepošlem počas sedenia.  
A ďalšie stretnutie môžme ísť von fotografovať. Jedno stretnutie je cca na 1-2 hodiny. Ak už nie ste úplný začiatočník, ale zaujíma Vás niečo z mojej tvorby, čo by ste sa radi naučili, tak vysvetlím aj to, dávala som takto napríklad kurz na základy fotenia, hlavne koncertov, s externým bleskom. Môžme dať sedenie o koncertnej fotografii...
 
 Jedno stretnutie 66 eur
 
 
Ak niečo nemám v cenníku, dohodneme sa.
 
Pri koncertoch, záleží od toho, či chce fotografie iba 1 kapela, alebo mám fotiť celý večer. Poprípade, či si ma objedná na nafotografovanie klub, alebo organizátor akcie a či to má byť len jednorazové fotenie, alebo ma zavolajú na viac akcii. Pri orchestri, či mám aj generálku fotiť... 
Pre informácie o cene píšte na info@werdza.sk, alebo sms 0903759786, poprípade správu na FB page Werdza photography (radšej mám najprv písomnú komunikáciu, ay som mala o všetkom prehľad aj neskôr).
 

 

 

Iné fotografovanie, alebo kúpa fotografie z portfólia:

 
 
Dohodneme sa mailom, info@werdza.sk.
 

 

Fotograf, fotografka, koncertná fotografia, fotoreportáže, svadby, fotografie na stenu, svadobnaý fotograf, svadobná fotografka, fotograf na svadbu...